Autor

Radca prawny i członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, absolwent Centrum Studiów Europejskich UMK im. Jeana Monneta w Toruniu oraz absolwent studiów podyplomowych w zakresie prawa i postępowania podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego w Gdańsku.

Autor współpracował z kancelariami prawnymi świadczącymi usługi doradztwa prawnego dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Obecnie prowadzi z powodzeniem kancelarię radcy prawnego, która współpracuje z przedsiębiorcami działającymi w takich dziedzinach gospodarki jak: transport i spedycja, budowa maszyn, budownictwo drogowe, budownictwo kubaturowe, finanse oraz księgowość. Autor współpracuje również z fundacją wspierającą studentów oraz ich programy badawcze.

Autor doradzał przy realizacji takich inwestycji jak m.in. budowa Hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu, budowa Trasy Słowackiego w Gdańsku, budowa systemu zarządzania ruchem TRISTAR w Gdańsku i Sopocie czy budowa ulicy Nowa Wałowa w Gdańsku.

Autor świadczy usługi doradztwa prawnego, także w języku angielskim, które obejmują m.in. reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracji publicznej, tworzenie spółek i ich obsługę korporacyjną, wsparcie klientów w trakcie negocjacji, udzielanie porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów, sporządzanie opinii prawnych, windykację wierzytelności, prowadzenie szkoleń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.